Nocna i świąteczna pomoc medyczna w SP ZOZ w Łapach (Demo)

Od 1 października pacjenci w razie nagłego zachorowania w nocy oraz w dni wolne od pracy uzyskają pomoc medyczną w łapskim szpitalu.

Tak zwana sieć szpitali wprowadza od 1 października nową organizację nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. W czerwcu br. NFZ ogłosił listę placówek, które zostały włączone w sieć szpitali. Na tej liście znalazł się także szpital w Łapach.

Od 1 października, codziennie po godz. 18.00 oraz w soboty, niedziele i święta pomoc medyczną pacjenci z Łap i okolic uzyskają w szpitalu przy ul. Korczaka 23 w Łapach.

Na stronie Podlaskiego Oddziału NFZ znajduje się tabela z danymi teleadresowymi wszystkich punktów nocnej opieki, które będą działały od 1 października. Ponadto, jest tam też informacja o numerze telefonu informacyjnego NFZ i specjalnym dyżurze w najbliższy weekend.

Więcej informacji na stronie NFZ Białystok tutaj.

Pytania i odpowiedzi