PROJEKTY REALIZOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach realizuje zadanie pn.

Zakup videobronchoskopu diagnostycznego z integralnym zestawem do dezynfekcji i przechowywania.

Zadanie jest finansowane przez Wojewodę Podlaskiego z FUNDUSZU PRZECIWDZIAŁANIA COVID-19

W ramach zadania zostanie zakupiony videobronchoskop z niezbędnym oprzyrządowaniem. Sprzęt będzie wykorzystywany przez Oddział Chorób Wewnętrznych i Chorób Płuc. Pozwoli na dokładną diagnostykę pacjentów z podejrzeniem lub zakażeniem COVID-19.

Dofinansowanie 342 868,00 zł

Całkowita wartość inwestycji 342 868,00 zł

W roku 2022 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki zdrowotnej zrealizował Remont i przebudowa dotychczasowego Oddziału Chirurgii z Blokiem Operacyjnym zlokalizowanego na IV piętrze budynku głównego Szpitala na potrzeby Oddziału Chorób Wewnętrznych i Diabetologi.

Inwestycja jest współfinansowana ze środków otrzymanych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Wartość inwestycji 2 009 545,01 zł

Wartość dotacji Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych 2 000 000,00

W 2018 roku zostało zrealizowane zadanie „Wyposażenie bloku operacyjnego, pracowni endoskopii
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki zdrowotnej w Łapach”
INWESTYCJA ZOSTAŁA DOFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW OTRZYMANYCH
Z BUDŻETU PAŃSTWA.
Całkowita wartość inwestycji 1 285 600,64 zł
KWOTA DOFINANSOWANIA Z BUDŻETU PAŃSTWA 986 598,43 ZŁ

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach realizuje przebudowę i remont pomieszczeń w budynku przy ul. Korczaka 23 w Łapach oraz przebudowę i remont pomieszczeń w budynku przy ul. Sienkiewicza 7B w Czarnej Białostockiej w podziale na dwa pakiety:

Pakiet nr 1 – Modernizacja budynków w Czarnej Białostockiej wraz z windą dla niepełnosprawnych położonego na działce nr ewidencyjny 1069/123, obręb Czarna Białostocka, gm. Czarna Białostocka; z wyłączeniem pierwszego i drugiego piętra oraz części zagospodarowania terenu

Pakiet nr 2 – Remont i przebudowa części I piętra budynku przy ul. Janusza Korczaka 23 w Łapach;

Inwestycja jest współfinansowana ze środków otrzymanych z Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład.

Wartość inwestycji 7 445 193,00

Wartość dotacji z Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład 5 000 000,00